tiskovka » V březnovém DNB CLASH se jako hosté představí MONKEY BOOM crew!

V březnovém DNB CLASH se jako hosté představí MONKEY BOOM crew. 17.3.2018 předvedou našlapané sety djs WOICE, BICMAN a VITTO.

Opičí bomby budou padat v Underground Stage pražského Chapeau Rougue, kde své schopnosti improvizace a vzájemné spolupráce předvedou djs prostřednictvím dvou paralelních mixů. Vzniknou tak unikátní kombinace djských stylů.Výsledný mix se stane originální a neopakovatelnou kombinací taneční hudby.

V podzemním patře Chapeau Rouge se dále střetnou uskupení DUNENI.cz, URBAN SCALP a LATROD3CTUS. Jedná se o inovativní přístup, překračující hranice klasického B2B stylu. Celý večer se tak nese v progresivním duchu a žádná skladba nezazní dvakrát stejným způsobem.

„Už třetím rokem pilujeme tenhle živý projekt. Jde o koncept, který klade na přípravu i samotná vystoupení velké nároky. Neustále se snažíme posouvat kvalitu výš a proto stále hledáme způsoby, jak něco vylepšit, lépe se vyjádřit, nabídnout něco unikatního, co má hlavu a patu, nestagnuje, vyvíjí se, reaguje na scénu a dýchá. Zveme pouze top česká jména z hlediska jejich DJ skills, proto i teď se můžete těšit na neotřelé hosty a dekorace s podzimní tematikou.” Dodává Samuel z Neuro:Lab [Urban Scalp]


Více informací na www.dnbclash.cz


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,012497s