tiskovka » Parallel Activity budou hosté únorového DNB Clashe!

První DNB Clash roku 2019 se odehraje 16.2.2019 a bude patřit pražskému projektu Parallel Activity!

“Každé jejich vystoupení je čistou improvizací založené na svižných a energických back2back mixech. Prezentují se zejména současným syrovým deep, neurofunk, techstep soundem, ale do jejich krevní skupiny patří rovněž i liquid funk a inteligentní formy drum´n´bassu. K mixování využívají digitální vinyl systém Traktor Scratch Pro a klasické gramofony, na které i v dnešní době nadvlády CD playerů a nejrůznějších DJ konzolí stále nedají dopustit. Parallel Activity, to je nespoutaná energie, která nemůže na vaší party chybět a kluci budou vždycky připravený ze svýho publika vyždímat úplný maximum!” (zdroj: http://www.nwp.cz/parallel_activity)

Jakým způsobem se tihle ostřílení matadoři české drumandbassové scény zhostí djingu na speciálním DNB Clash setupu, který obsahuje dva master mixy? Přijďte to zjistit a užít si našláplou noc do Cheapeau Rouge na Underground stage.

V podzemním patře Chapeau Rouge se dále střetnou uskupení DUNENI.cz, URBAN SCALP a LATROD3CTUS. Jedná se o inovativní přístup, překračující hranice klasického B2B stylu. Celý večer se tak nese v progresivním duchu a žádná skladba nezazní dvakrát stejným způsobem.

 


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,012259s