tiskovka » DNB CLASH s hosty z Poison Apple se blíží!

Koncem listopadu se k výzvě CLASH na dva master mixy postaví Ozone & Trimless.

Již desáté pokračování jedinečné akce, která klade důraz na schopnosti vzájemné spolupráce, improvizace a technické zdatnosti djs se opět odehrává v jedné z tepen pražského undergroundu, Chapeau Rouge Prague. 25.11.2017 se v podzemním patře střetnou uskupení DUNENI.CZ, URBAN SCALP a LATROD3CTUS, které společně utvářejí projekt DNB CLASH.

Hlavní přidanou hodnotou společné mixáže na dva master mixy jsou unikátní kombinace hudební produkce. Výsledný mix dává svým dvojitým vrstvením spontánně vzniknout originálním a neopakovatelným fúzím taneční hudby. Jedná se o inovativní přístup, překračující hranice klasického B2B stylu. Celý večer se tak nese v progresivním duchu a žádná skladba nezazní dvakrát stejným způsobem.

„Už třetím rokem pilujeme tenhle živý projekt. Jde o koncept, který klade na přípravu i samotná vystoupení velké nároky. Neustále se snažíme posouvat kvalitu výš a proto stále hledáme způsoby, jak něco vylepšit, lépe se vyjádřit, nabídnout něco unikatního, co má hlavu a patu, nestagnuje, vyvíjí se, reaguje na scénu a dýchá. Zveme pouze top česká jména z hlediska jejich DJ skills, proto i teď se můžete těšit na neotřelé hosty a dekorace s podzimní tematikou.” Dodává Samuel z Neuro:Lab [Urban Scalp]


Více informací na www.dnbclash.cz


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,06053s