tiskovka » DNB CLASH - Na dva mixy celou noc!

Na dva mixy to tentokrát rozjedou HONEY T & STUART.

Pokračovaní jedinečného experimentu na 2 master mixy se vrací do podzemních útrob Prahy. 16.9 v podzemním patře Chapeau Rouge proběhne již 9-tý díl v řadě - DNB CLASH.

V rámci zaběhlého konceptu se DJs představují v CLASH kolaboracích a hraji po celou dobu do sebe, tím vzniká unikátní produkce s kterou bychom se normálně nemohli setkat. Jedná se o inovativní přístup, překračující hranice klasického B2B stylu. Celým večerem vás provede projekt DNB CLASH ve složení DUNENI.CZ, URBAN SCALP, LATROD3CTUS.

Hlavními hosty večera jsou Honey T a Stuart. Honeyho můžete za gramci slyšet počínaje rokem 2004. Po boku Akiry dospěl do světa drumandbassové komunity a zanedlouho i do Shadowboxu. S příchodem digitálního hraní se v jeho mixech začínají ozývat i jiné styly, převážně si však ujíždí do garage. Tato eklekce v roce 2010 vyústila v založení skromné crew Drumy i Nedrumy. Právě tu bude Honey T společně se Stuartem na DNB Clashi reprezentovat a to na dvou mixech. A jak to bude znít? Na stagei prý čekejte „nálož optimismu a lovísků.“

„Už třetím rokem pilujeme tento živý projekt. Jde o koncept, který klade na přípravu i samotná vystoupení velké nároky. Neustále se snažíme posouvat kvalitu výš a proto stále hledáme způsoby, jak něco vylepšit, lépe se vyjádřit, nabídnout něco unikatního, co má hlavu a patu, nestagnuje, vyvíjí se, reaguje na scénu a dýchá. Zveme pouze top česká jména z hlediska jejich DJ skills“ říká Samuel z Neuro:Lab [Urban Scalp] a zve na 9. díl akce 16. září do undergroundu klubu Chapeau Rouge.

FB událost: https://www.facebook.com/events/1286237094837653
Více informací na www.dnbclash.cz


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,060892s