tiskovka » DNB CLASH - Jedinečný projekt na čtyřech metrech techniky

V řadě již šetý díl klubové noci DNB Clash se znovu dovolává svého slova. Tato pravidelná párty v útrobách legendárního Chapeau rouge si za rok a půl své existence vydobyla již své renomé a znovu přivádí za CLASH stůl přední české DJs!

 

“Jsme rádi, že se hlavně české publikum vrací a oceňují co se tady snažíme vytvářet. Není nic lepšího než vidět plný řvoucí klub s rukama nahoře, když se povede něco, co by se jednotlivci za dj pultem nikdy nepovedlo.”

říká VirCZ z projektu Latrod3ctus.


Clash tentokráte v hlavním čase nabídne DJs, kteří jsou sehraní již pěknou dekádu, bude tak skvělé vidět DJe, kteří spolu již hrají tak dlouhou dobu B2B v clash setupu a tak budou moci využít naplno své sehranosti. Mluvíme o Anakinovi a Akirovi aka Deadly Viperz ze stáje Let it Roll a Shadowbox. Další zajímavostí bude stále nová mladá krev a crew Urban Scalp, která si zaclashuje s Duneni.cz, konkrétně DJs Neuro:lab a Mindgroove. Můžete se těšit na kulervoucí zvuk, klasické CLASH kulisy, vizualiace a našláplou atmosféru, která na tomto věčirku vždy panuje!

FB event: https://www.facebook.com/events/1808901002722885/
Web: www.dnbclash.cz


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,010694s