tiskovka » CzechPoint 2017: Pokračování multižánrové jízdy v Paláci Akropolis

Nebyl by to ten správný starý dobrý CzechPoint, kdybychom si pro vás nepřipravili co možná nejpestřejší výlet napříč hudebními žánry současné elektronické taneční muziky a to striktně v podání českých DJs.

Malá scéna Paláce Akropolis tak ožije v dnešní době populárním hudebním proudem drum & bass a to v celé jeho subžánrové rovině. O poklidnější rozjezd večera se postará zástupce dj lounge studia Sejf DJ ARS:N a člen Shadowbox crew DJ M4Y4. Pokud to ale máte radši tvrdě, tak se připravte na druhou část večera. Hlavním želízkem v ohni jsou totiž dva ostřílení jihočeští borci DJ HANZALL coby pořadatel české verze party Therapy Sessions a oblíbeného festivalu Muffin a DJ HELLSMITH, který stojí za úspěšnou jihočeskou klubovkou Gangster Trippin. No a na závěr noci se ještě můžete těšit na ranní masáž v podání známé pražské formace PARALLEL ACTIVITY.

House, tech-house, minimal, techno, oldskool disco, electro-swing, ragga-jungle, breakbeat – tak přesně tenhle hudební koktejl si plnými doušky budete moc v průběhu celé noci vychutnávat na druhé scéně na Divadelním baru. Hlavním lákadlem bude vystoupení úspěšného producenta a DJe MIKKIMa, kterého doprovodí oblíbený MC a trumpeťák DAVE TRUMPETEER. V průběhu večera vás dále budou bavit zástupce všem jistě dobře známého uskupení Tele2Beatz DJ DRIVER, dále DJ STA se svým oldskool house setem, profesor minimal techno music DJ WECTOR a celý line up doplní dvojice z pořádající Nextwave Production, DJ LOGICK a DJ NEIGHBOUR.

Akce odstartuje úderem 22 hodiny, vstupné je lidových 70 kaček a kompletní informace najdete na Facebooku pod odkazem >

https://www.facebook.com/events/1846812652224457/


 


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,061324s