tiskovka » BUTCH vystoupí v pražském Tresoru již 2. března

Německá hvězda elektronické hudby BUTCH, nebo také Bülent Gürler vystoupí na pražských Vinohradech 2. března v clubu Tresor. Jako support mu zahrají jména jako Pavel Bidlo, Subgate, ANIC, Tokátko, anebo také JB & FLESH.

Po dvou letech si tak můžete užít jedinečné vystoupení známého BUTCHe. BUTCH bude hlavní hvězdou večera v pátek 2. března. Hudbě se začal věnovat už ve svých 11 letech a dnes ho můžete znát ze spolupráce s takovými labely, jako jsou Dyinamic, Otherside, Moon Harbor a další. Nejen, že se jedná o skvělého DJ, ale také velmi schopného producenta. V hudbě se postupně propracovával několika styly. Jestli jste si oblíbili jeho kombinaci trip-hopu s tvrdším technem a techno-cross-overem, tak si už zapisujte do diáře.

Vstupenky je možné si zakoupit na GoOut.net, a to ve dvou verzích. Základní vstupné na akci vás vyjde na 250 Kč. Můžete si také zakoupit V.I.P. vstupenky za 420 Kč. S nimi na vás bude čekat vlastní bar, uvítá vás welcome drink a malé občerstvení a jako památku dostanete BUTCH odznak. Pro aktuální informace můžete sledovat událost na FB Tresor clubu, kde bude do 28. února probíhat i soutěž o 10 vstupenek.

Odkazy: Událost: https://www.facebook.com/events/2061050344170392/

Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/butch+pavel-bidlo+dalsi/moac/

 


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,05798s