tiskovka » Britský techno matador Glenn Wilson zavítá 8.dubna do Prahy

Den 8. dubna se zapíše opět velkým písmem do pomyslné pražské klubové kroniky. V pražském CROSS klubu to bude opět pořádně vřít v rámci pravidelné techno klubovky MY NAME IS TECHNO, která tímto dnem oslaví i své 5.narozeniny.Takže slavit se bude řádně. :)

Prahu tentokráte navštíví techno matador z Velké Británie, vynikající DJ a producent vyznačující se vždy svým nezaměnitelným rukopisem a hodně ostrým techno soundem. Majitel a zakladatel labelu PLANET RHYTM dále PUNISH, COMPOUND, TEMPLATE, HEROES. Vyprodukoval velké množství releasů a remixů na různých značkách, vystupoval po celém světě a právem patří k zakladatelům elektronické scény. Moc se těšíme, až přivítáme v pražském Cross klubu po dlouhé době v čechách vystupujícího GLENNA WILSONA.

 

Glen Wilson

 

Dále se můžete těšit na kvalitní support v čele s vynikajícím slovenským DJem a producentem, majitelem labelu DOLE-GATE, DJ BOSSEM.

K naší velké radosti take vystoupí neúnavný český DJ, propagátor techna snad ve všech jeho podobách. Ať už do nás valí vynikající techno zpoza DJ pultu nebo s námi kalí řádně na parketu, kutí pro nás techno pondělky na maďarském rádiu ArtStyle apod. parádičky…J Těšíme se na ranní techno nálož od DJe FRANKEHO.

Samozřejmostí jsou také severočeští DJs a rodiče J tohoto mejdanu LAMY CZ & SHIMITA z TECHNO CONNECTION  a chybět nemůže ani DJ ZWOOKY z tektoys.org a také nedílná součást webu sety.cz.

Chybět nebude VJ projekce, vizuály a trošku poladíme i světelné spektrum.

Jste srdečně všichni zváni na tuto undergroundovou oslavu v čele s vynikajícím Glennem Wilsonem. Bude to nezapomenutelné a věřím, že si tento mejdan naplno užijeme a budeme dlouhou vzpomínat. V  neposlední řadě vám všem děkujeme za přízeň a podporu, díky které můžeme slavit toto 5 leté výročí! A teď už jen hola hej, 8.duben si v CROSSU dej! JJ

Těšíme se na vás.

LamyCZ (TechnoConnection)

Links:

 

 

Glen Wolson


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,012878s